O nas

Witamy na stronie „O nas”!

 

Jak wskazuje nazwa naszego serwisu internetowego, jesteśmy fanami zdjęć. Lubimy fotografię na każdym etapie jej tworzenia, bądź też modyfikacji. Bardzo lubimy brać udział we wszystkich wydarzeniach okolicznościowych, bez względu na ich zabarwienie. Posiadamy wszechstronne doświadczenie i specjalizujemy się we wszelkiej fotografii okolicznościowej, w tym w fotografii ślubnej, fotografii z okazji chrzcin bądź komunii, a także wszelkich okazji związanymi z sesjami rocznicowymi.

Do tej pory zrealizowaliśmy tysiące zdjęć dla naszych klientów, którzy bardzo często powracają do nas, aby wykonać kolejne fotografie na kolejnych imprezach okolicznościowych. To z kolei pozwala nam wierzyć, iż nasza praca jest w pełni doceniona i atrakcyjna dla przyszłych, jak i stałych klientów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 

Już śpieszymy z odpowiedzią! Jako doświadczeni fotografowie znamy realia imprez okolicznościowych, dlatego oferujemy Państwu wyłącznie rozwiązania dedykowane, które sprawdzają się zarówno podczas ślubów jak i wesel. Do Państwa dyspozycji jest dwóch doświadczonych fotografów, którzy wykonają dla Państwa odpowiednio dobre zdjęcia na imprezach okolicznościowych.

Podczas ślubu zawsze staramy się być dyskretni i zajmujemy odpowiednie miejsca, z których jesteśmy w stanie wykonać piękną pamiątkę w postaci zdjęć pary młodej, jak i jej gości. Jest nas dwóch, dlatego zawsze jesteśmy w stanie wychwycić w odpowiednim momencie reakcję i prawdziwe emocje zarówno Państwa, jak i Państwa gości w kościele.

Jako iż jest nas dwóch, działamy zawsze w tym samym czasie i jesteśmy w stanie wychwycić zdecydowanie więcej osób na zdjęciach, a także oddać prawdziwe emocje towarzyszące Państwa wydarzeniu. Bez względu na to, czy jest to ślub, chrzciny czy komunia, zawsze znajdujemy się w odpowiednim miejscu i czasie, aby wykonać bez pośpiechu zdjęcia, które będą prezentować prawdziwe uczucia, towarzyszące Państwa gościom podczas mszy, czy już dalej, będąc na zabawie.

Sprzęt fotograficzny – bardzo istotna część naszych usług

 

Wierzymy, że bazą do wykonania odpowiednio jakościowych zdjęć jest sprzęt fotograficzny. Sprzęt który jest w dobrych rękach, przynosi zawsze oczekiwane efekty, w postaci pięknej pamiątki na całe życie. Sprzęt fotograficzny którym dysponujemy w każdym wypadku jest idealnie dobrany do miejsca, sytuacji i możliwości. Co więcej, cały czas inwestujemy w nowe rozwiązania, które pojawiają się na rynku. Dzięki temu w każdym momencie korzystamy z najwyższej klasy sprzętu, pochodzącego od wiodących liderów fotografii na ogólnoświatowym rynku.

Oprócz tego, nasza oferta jest urozmaicona o przepiękne albumy i fotoksiążki, które jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa na życzenie. Jest to idealne zwieńczenie całości wydarzenia, a także świetna pamiątka, która pozostanie z Państwem do końca życia. Posiadamy dla Państwa wiele rozwiązań do wyboru, dlatego mogą być Państwo pewni tego, że zawsze znajdą coś dla siebie w naszej ofercie. Stylowe albumy i fotoksiążki czekają w naszej ofercie od zaraz.

W jakich miejscowościach prowadzimy naszą działalność?

 

Jako iż jesteśmy pasjonatami zdjęć, obszar naszej działalności jest bardzo elastyczny. Oczywiście posiadamy swój główny rejon wypadowy, który uwzględnia takie miasta jak Stalowa Wola, Nisko, Sandomierz, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Gorzyce, Biłgoraj, Rzeszów, Kielce czy Lublin.

Niemniej jednak, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i chętnie przyjmiemy zlecenia w dalszych rejonach Polski, które uwzględniają właściwie całą szerokość i długość naszego kraju. Każdy projekt fotograficzny jest dla nas ważny i klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, skutkiem czego zawsze będziemy chcieli podjąć się współpracy ze wszystkimi osobami zainteresowanymi, które chcą skorzystać z naszych usług fotograficznych.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, gorąco zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na każde pytanie i chętnie ustalimy z Państwem szczegóły naszej współpracy.

Bartek

Bartosz Rączkowski Fotograf Stalowa Wola

Leszek

Leszek Szelest Fotograf Stalowa Wola