O nas

O NAS

Zdjęcia wykonujemy, odkąd pamiętamy i od zawsze wbijały się one w naszą pamięć… Wykonywanie zdjęć od lat młodzieńczych nauczyło nas patrzeć na piękno otaczającego świata. Pozwoliło nam na uchwycenia ulotnych chwil, codziennych czynności ludzi czy delikatności przyrody. Zdjęcia od zawsze nas zachwycały i wzbudzały pozytywne emocje. Wykonywanie zdjęć nauczyło nas patrzenia na świat z innej perspektywy, oglądając go z różnej perspektywy. Nazwa naszej strony jest podkreśleniem naszej pasji, osób kochających zdjęcia.

 

Działamy na pełnoklatkowych aparatach Canona 5D mark III oraz  6d, głównie na stałoogniskowych, jasnych obiektywach, takich jak:

– obiektyw CANON 35 mm f1.4

– obiektyw CANON 50 mm f1.2

– obiektyw CANON 100 mm f2.8

– obiektyw zmiennoogniskowy CANON 24-70 mm f2.8.

 

Wykonujemy fotografie ślubne w Sandomierzu, ale także w okolicach takich miast jak Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Nisko, Gorzyce, Annopol, Kraśnik czy Ostrowiec Świętokrzyski.

Dwóch fotografów to pewność, że nie zostanie pominięta żadna ważna chwila. Dwie perspektywy, dwa spojrzenia, dwa miejsca, podwójna wrażliwość, dwie pary czujnych oczu. To bezpieczeństwo i komfort pracy. Uzupełniamy się wzjamenie, jesteśmy jedną drużyną.